Tuszyn, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dorywcza - liczenie pojazdów

Rzgów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za liczenie pojazdów wjeżdżających na trasę szybkiego ruchu.

Wymagania

Dyspozycyjność w dniach 24-28.03.2012 (sobota-środa) w godzinach porannych od 5 do 11 - warunek konieczny
Chęć do pracy na zewnątrz
Spostrzegawczość
Umiejętność szybkiego liczenia
Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Dorywczą pracę na podstawie umowy zlecenia
Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Marzec, 2012  09:52

Identyfikator: 386859

Wyświetleń: 5015